En baba 5 iPhone uygulaması!


Merhaba değerli takipçiler bu yazımızda iPhone kullanıcılarının mutlaka yüklemesi gereken en baba uygulamalardan bahsedeceğiz.

  • PicsArt Photo Studio
Bilgisayar üzerindeki photoshop uygulamasının en iyi mobil hali olan bu uygulama fotoğraflarınızı düzenlemek için en iyi alternatif. İçerisinde bulundurduğu birbirinden güzel filtreler, araçlar ve ekstar efektler ile sanatçılığınızı konuşturabilirsiniz. Herhangi bir ücret talep etmeyen uygulamayı buradan indirebilirsiniz.


  • Bundle
Çok kaynaklı, akıcı ve kaliteli bir haber uygulaması arıyorsanız tercihiniz kesinlikle Bundle olmalı. İçerisinde bulundurduğu onlarca haber kaynağını tercih ettiğiniz tür, kategori, yorumcu olarak sizlere tek bir ekranda sunan uygulama basit yapısıyla da işinin hakkını veriyor. Tamamen ücretsiz uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

  • Turbo File Manager - Turbo DL
iPhone'lar için en çok şikayet edilen şey belki de internet üzerinden indirme yapılamamasıdır. Ancak bu uygulama ile bu durum tamamen çözüme kavuşuyor. Turbo DL ile herhangi bir internet sitesindeki video, müzik, resim, belge vb. her tür dosyayı cihazınıza indirebilirsiniz. Özellikle dizi ve film severler için şiddetle tavsiye ettiğimiz uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.


  • Puffin Web Browser
Bir internet tarayıcısından daha fazlasını isteyenler için biçilmiş kaftan olan Puffin Web Browser internete açılan tek kapınız olacak. Uygulamanın kral özelliği harici herhangi bir VPN uygulaması kullanmadan yasaklı veya yasaksız tüm sitelere giriş yapabiliyor olması. Ayrıca download desteği ile tarayıcıyı kullanarak birçok dosyayı indirebilirsiniz. Ayrıca uygulama veri tasarrufu ile kota derdinize de çare olacak. Uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.
  • Karnaval Radyo

Son uygulamamız ise yerli radyo uygulamamız karnaval radyo. Uygulama kendine has radyo kanalları ile internet üzerinden canlı yayın akışı sunuyor. Birbirinden farklı kanalları tamamen ücretsiz şekilde dinleyebilirsiniz. Uygulama internet kotanızı kokladığı için ek internet paketine ihtiyaç duymayacaksınız. Buradan indirebilirsiniz.


Yeni bir yazıda görüşmek üzere!

Yorumlar